Jump to content
 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 2 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online

Keerok

Użytkownik
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Keerok

 1. Keerok

  Rekrutacja Ineptus

  Proste na odwal . Tak to uważam jak piszemy to już poważnie.
 2. Keerok

  porpozycja : działający serber

  Systemy Windows 7 ( starsze i nowsze edycje ) jak 8 oraz mój 8.1 nie odbierają Launchera MP też mi blokują subdomeny , tak o dodałem ♥
 3. Keerok

  Start Serwera !

  Cześć ! Chciałem wam ogłosić oficjalny start naszego FreeBuild'a , serwera który był tworzony przez wiele miesięcy .. obrzucany wieloma pomysłami , no wreszcie powstał serwer , typowy i klasyczny , jak za dawnych lat ! Oczywiście z małymi poprawkami .. czego ukryć się nie da , nie będę owijać w bawełnę , wpadniecie zobaczycie . Niektórzy poznają co to znaczy stary typowy serwer .. jeszcze niektórzy go sobie przypomną .. a inni nauczą się grać , POZDRAWIAM ! Kluczowe Informacje => Adres serwera: fb.minecrafci.pl , Wersja launchera: 1.12.X
 4. Keerok

  Start Serwera !

  Problem zostanie rozwiązany już dzisiaj . Proszę zajrzeć w dział "Wydarzenia/Informacje".
 5. Keerok

  porpozycja : działający serber

  Działa wszystko podrzucę ci tutaj numeryczne IP , ponieważ serwer jest na niemieckiej maszynie to polskie launcher'y z Polskim ID internetu mają problemy z połączeniem się z naszą subdomeną .. Proszę o spojrzenie w zakładkę "Informacje o serwerze" .
 6. Keerok

  Rekrutacja BoleslawPonury

  Odrzucone! Powód? Brak poprawnych odpowiedzi na pytania , nie stosowanie się do pytań we wzorze , brak czytania ze zrozumieniem , łamacz języka Polskiego , jeśli po raz kolejny znajdę taki głupie podanie zostanie automatycznie usunięte , plus dowód na to że nigdy nie byłeś na serwerze , a dlaczego ? JAK BYK WYSKAKUJE INFORMACJA REKRUTACJA OFF Pozdrawiam !
 7. Keerok

  Rekrutacja Ineptus

  Odrzucone .. podanie pisane , zrobię zobaczę efekt . "Zrobię to na odwal"
 8. Keerok

  Start Serwera !

  TeamSpeak3 dziala .. lecz jest na pirackiej bazie danych narazie , wciaż czekamy na zrzucenie bazy danych na jeden hosting.
 9. Keerok

  Rekrutacja | XarionPL

  Odrzucone , pisane troszkę na napiszę bo mam ochotę .. "Może mnie wezmą może nie" . Nie zauważyliśmy ważnych wątków , których potrzeba aby kwalifikować się do nas. Mam nadzieję na twoje dalsze sukcesy . Pozdrawiamy !
 10. Keerok

  Jaki Film?

  Danke ♥
 11. Keerok

  Konfiguracja serwera.

  Cześć chciał bym udzielić pomocy , wszystkim osobom które potrzebowały by pomocy technicznej jak i praktycznej w grze Minecraft , chętnie służę pomocą . Zaczynając temat prosił bym o wyrozumiałość i czas na to poświęcony , postaram się pomóc każdemu. Więc tako owako potrzebuje ktoś czegoś takiego ? / Zapraszam do współpracy.
 12. Keerok

  Konfiguracja serwera.

  Przy dalszej konfiguracji otwieram licencje pluginu a tutaj prawa autorskie które bez , zezwolenia stworzyciela zabraniają jakich kolwiek edycji pluginu. I co teraz?
 13. Keerok

  Konfiguracja serwera.

  W sobotę wieczorem config będzie gotowy .. mam nadzieje że zrozumiesz ze wieczorami wracam z pracy i tak dalej , jestem w połowie jego spolszczania .. 45% jakoś . Miłego dnia @Ghosteek
 14. Keerok

  Konfiguracja serwera.

  W wypakowanym WinRar dodam ci instrukcje co robiłem po kolei .. dam ci plik w Angielskim i Polskim tam zobaczysz mój efekt i spróbujesz własnych sił ... I proszę pilnie o jedną rzecz przy spolszczeniu proszę nie podawać własnej osoby (mam swoje prawa ^^ ) . Będzie to moja autorska praca . Pozdrawiam .. Miłej nocy !
 15. Keerok

  Konfiguracja serwera.

  Pilnuj więc tutaj .. linku z pobraniem spolszczonego pluginu . Jutro wezmę się do pracy.
 16. Keerok

  Konfiguracja serwera.

  Jeśli chodzi o 1.13 jest to nie możliwe .. jeśli natomiast chodzi o 1.12.x nie ma problemu . Nie zrobię ci tego na 1.13 ponieważ brak mi konkretnych informacji od konstruktora tego pluginu. Więc wersję podaj numeryczną .. a ja gdy jutro wrócę z pracy zabiorę się do zmiany .(1.12./1.12.1./1.12.2)
 17. Keerok

  Konfiguracja serwera.

  Proszę podać konkretną wersję pluginu . Dodaje także że komend ci nie spolszczę , lecz samą ich treść i opis . Jak będę gotowy o tej samej godzinie może wcześniej zobaczysz tutaj jutro link do spolszczonego tego pluginu . .. jeden góra maks dwa dni . Pozdrawiam !
 18. Keerok

  Konfiguracja serwera.

  Napisz konkretnie o co chodzi .. plugin lub skrypt z którym masz problem , moja pomoc nie polega na zrobieniu czegoś za ciebie , lecz na nauce jego stworzenia lub edycji .
 19. Keerok

  Dolicz do 1000

  Nooo i cetriam .. ni tricat .. tak zwane Trzydzieści thirsty = 30 bahaha
 20. Keerok

  Dolicz do 1000

  Tricat . trzydzieści minus jeden do będzie 29
 21. Keerok

  Dolicz do 1000

  Dwadzieścia wosiem B) !
 22. Keerok

  Dolicz do 1000

  27
 23. Keerok

  1.13 A świat obecny

  Pomoc nie jest konkretna .. inaczej mówiąc , w naszej ekipie nie ma osoby która potrafiła by operować jeszcze wersja 1.13 .. tworzeniem tych pluginów , wtyczek czy czego kolwiek . Przyczyna tego wszystkiego jest brak jeszcze jakiego kolwiek samouczka w tworzeniu tego wszystkiego . A jeśli chciało by się stworzyć maszynę na 1.13 nie znam hostingu który by to oferował .. nawet moim zdaniem nie opłaca się jeszcze nic wklejać czy aktualizować z tego powodu iż , pierwsze komend i websy do ddosu serwera są zawsze pierwsze tworzone .. Brak wtyczki która by przed nimi blokowała .. ochrona danych i takie sprawy mam nadzieje że mnie zrozumiesz .. To jest narazie paper.. wersja , gdy wejdzie dalsza aktualizacja tej wersji zobaczę co w mojej mocy .. Pozdrawiam !.. ( interpunkcja , pisałem na bardzo szybko , prawie przed snem pisane ^^ )
 24. Keerok

  Jaki Film?

  Da mi ktoś linka do Deadpool 2 .. będę w niebo wzięty :D .. plus zostawię . Coś po sobie na twoim profil tutaj Pozdrawiam ;) !
 25. Keerok

  Dolicz do 1000

  U celu Jupika jej !
×