Jump to content
 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 3 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online

Fosforek

Użytkownik
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

About Fosforek

 • Rank
  Steve
 • Birthday August 5

Recent Profile Visitors

350 profile views
 1. Fosforek

  porpozycja : działający serber

  Nie potrzeba numerycznego IP. Wystarczy, że pobierzesz launcher o nazwie MP LAUNCHER. Osobiście go używam i potwierdzam: Subdomeny na nim działają, łączę się bez problemu.
 2. Fosforek

  Skojarzenia

  Suknia
 3. Fosforek

  Start Serwera !

  Serwer freebuild działa, cały czas walczymy o zachęcenie graczy do gry na naszym serwerze.
 4. Fosforek

  Skojarzenia

  Rycerz
 5. Fosforek

  Jaki Film?

  Keerok podrzucam link do filmu Deadpool 2, jakość dźwięku może nie byc z najwyższej półki, ale da się oglądać. Wrzucam tutaj, może ktoś inny też skorzysta ;) http://cda-hd.cc/32006/deadpool-2-2018-online/ Miłego seansu!
 6. Fosforek

  Dolicz do 1000

  22
 7. Fosforek

  Jaki Film?

  Obecnie polecam horror: "Mama", komedie: "Starsza Pani musi zniknąć", oraz akcje: Deadpol 1 część / 2 część"
 8. Fosforek

  Skojarzenia

  pióro
 9. Fosforek

  Propozycja : Działki tematyczne.

  Na chwilę obecną nie ma możliwości podzielenia świata działek na 4 części. Działki są przyznawane automatycznie, więc "zgaduj zgadula" z której strony da Ci działkę. Jedyne co na tę chwilę mogę zrobić w tej propozycji, to nakazać graczom budowania w jednym stylu (np. średniowiecznym) pod groźbą wyczyszczenia działki. Ewentualnie stworzyć nowy świat "nizinny" i wprowadzić cuboidy, lecz wiązałoby się to z całkowitym usunięciem flatu i zmianą połowy serwera. Nie wiem czy na chwilę obecną istnieje plugin bądź "dodatek", który umożliwiłby tematyczne podzielenie działek. Nawet jeżeli, to trafiłby się gracz który buduje w strefie średniowiecznej wieżowiec z Nowego Yorku, więc musiałoby to być monitorowane przez administracje. Czekam na wypowiedzenie się innych użytkowników na ten temat jak i również wysłucham propozycji na jakiej zasadzie miałoby to prosperować (czytaj tematyczne działki), ponieważ sam pomysł mi się podoba.
 10. Fosforek

  Skojarzenia

  Drukarnia
 11. Fosforek

  Skojarzenia

  Książki
 12. Fosforek

  Co myślicie o Serwerach HC?

  Cześć. Myślę że te serwery to odgrzewany schabowy kotlet przygotowany przez zdesperowanych nastolatków, którzy startują w wyścigu "kto pierwszy ten lepszy", myśląc że jak skopiują jeden od drugiego pomysł, to będą fajni. Ale to nie tędy droga. W tej chwili jest od zawalenia wspomagaczy, różnych udogodnieniem na pvp. Gracze którzy przychodzą na taki serwer IZI HA CE, to w większości osoby chodzące do podstawówki, bo chcą zaimponować swoją umiejętnością toczenia walk (ze wspomagaczami). Grając na kilku takich serwerach dochodzę do wniosku, że wszystkie są zrobione na jedno kopyto, mijając się z prawdziwym znaczeniem frazy EasyHardcore. Co do "autorskich pluginów", większość serwerów takie ma, jedne więcej, drugie mniej. Tyle że nie rozumiem sensu wklejania gotowych pluginów i promowania takiego serwera z dopiskiem "autorskie". Hmm, chyba jestem starej daty i nie rozumiem teraźniejszej młodzieży. Niech mnie ktoś oświeci.. PS. Post ten nie ma na celu ubliżenia innym osobom. Post jest tylko i wyłącznie wyrażonym własnym zdaniem. Pozdrawiam i zachęcam do dalszej dyskusji.
×