Jump to content

Recommended Posts

Cześć chciał bym udzielić pomocy , wszystkim osobom które potrzebowały by pomocy technicznej jak i praktycznej w grze Minecraft , chętnie służę pomocą .

Zaczynając temat prosił bym o wyrozumiałość i czas na to poświęcony , postaram się pomóc każdemu.

Więc tako owako potrzebuje ktoś czegoś takiego ? / Zapraszam do współpracy.

Napisz konkretnie o co chodzi .. plugin lub skrypt z którym masz problem , moja pomoc nie polega na zrobieniu czegoś za ciebie , lecz na nauce jego stworzenia lub edycji .

Proszę podać konkretną wersję pluginu   . Dodaje także że komend ci nie spolszczę , lecz samą ich treść i opis . Jak będę gotowy o tej samej godzinie może wcześniej zobaczysz tutaj jutro link do spolszczonego tego pluginu . .. jeden góra maks dwa dni . Pozdrawiam :) !

Edited by Keerok

Jeśli chodzi o 1.13 jest to nie możliwe .. jeśli natomiast chodzi o 1.12.x nie ma problemu . Nie zrobię ci tego na 1.13 ponieważ brak mi konkretnych informacji od konstruktora tego pluginu. Więc wersję podaj numeryczną .. a ja gdy jutro wrócę z pracy zabiorę się do zmiany .(1.12./1.12.1./1.12.2)

Edited by Keerok

W wypakowanym WinRar dodam ci instrukcje co robiłem po kolei .. dam ci plik w Angielskim i Polskim tam zobaczysz mój efekt i spróbujesz własnych sił ... I proszę pilnie o jedną rzecz przy spolszczeniu proszę nie podawać własnej osoby (mam swoje prawa ^^ )  . Będzie to moja autorska praca . Pozdrawiam .. Miłej nocy !

W sobotę wieczorem config będzie gotowy .. mam nadzieje że zrozumiesz ze wieczorami wracam z pracy i tak dalej , jestem w połowie jego spolszczania .. 45% jakoś . Miłego dnia @Ghosteek

Przy dalszej konfiguracji otwieram licencje pluginu a tutaj prawa autorskie które bez , zezwolenia stworzyciela zabraniają jakich kolwiek edycji pluginu. I co teraz?