Jump to content
Sign in to follow this  
Taohack

Co myślicie o Serwerach HC?

Recommended Posts

Siemka, przybywam do was z pytaniem co myślicie o ciągle powstających serwerach EasyHC, MediumHC itd.

Osobiście męczą mnie te ciągle reklamy serwerów które nie będą stały więcej niż miesiąc bo skończy się kasa na opłacanie serwera. Osoby piszą w postach "autorskie pluginy" które tak naprawdę to zwykle pluginy typu PermissionEx, powyciagane z innych paczek serwerowych i sklejone w jedną własną. Zachęcam do wypowiadania się na ten temat chętnie z kimś podyskutuje :) Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć. Myślę że te serwery to odgrzewany schabowy kotlet przygotowany przez zdesperowanych nastolatków, którzy startują w wyścigu "kto pierwszy ten lepszy", myśląc że jak skopiują jeden od drugiego pomysł, to będą fajni. Ale to nie tędy droga. W tej chwili jest od zawalenia wspomagaczy, różnych udogodnieniem na pvp. Gracze którzy przychodzą na taki serwer IZI HA CE, to w większości osoby chodzące do podstawówki, bo chcą zaimponować swoją umiejętnością toczenia walk (ze wspomagaczami). Grając na kilku takich serwerach dochodzę do wniosku, że wszystkie są zrobione na jedno kopyto, mijając się z prawdziwym znaczeniem frazy EasyHardcore. Co do "autorskich pluginów", większość serwerów takie ma, jedne więcej, drugie mniej. Tyle że nie rozumiem sensu wklejania gotowych pluginów i promowania takiego serwera z dopiskiem "autorskie". Hmm, chyba jestem starej daty i nie rozumiem teraźniejszej młodzieży. Niech mnie ktoś oświeci..
PS. Post ten nie ma na celu ubliżenia innym osobom. Post jest tylko i wyłącznie wyrażonym własnym zdaniem. Pozdrawiam i zachęcam do dalszej dyskusji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć! Serwer-gów..o. Prosta i zwarta odpowiedź :). Serwery tworzone przez dzieciaki bez większego sensu i wkładu własnego, chwilowa fanaberia. Zakazałbym na wszystkich forach, fanpegach publikowania takich ogłoszeń dla dobra odbiorców jak i samego Minecrafta. 

 

Ps. Ty Taohack z YT? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×