Jump to content
Sign in to follow this  
daqnis

1.13 A świat obecny

Recommended Posts

Dobry , tak ostatnio pograłem trochę na singlu w 1.13i się zastanawiam co by było potrzebne ( jaka pomoc) by przenieść ( zaktualizować ) świat obecny na serwerze na 1.13 .  Domyślam się że część pluginów pójdzie na wakacje bo w 1.13 inaczej są zapisywane komendy . Ale czy dużo by tego było ?? Widziałem już parę serwerów pod 1.13 i stoją stabilnie z tego co wiem .

Pomoc nie jest konkretna .. inaczej mówiąc , w naszej ekipie nie ma osoby która potrafiła by operować jeszcze wersja 1.13 .. tworzeniem tych pluginów , wtyczek czy czego kolwiek . Przyczyna tego wszystkiego jest brak jeszcze jakiego kolwiek samouczka w tworzeniu tego wszystkiego . A jeśli chciało by się stworzyć maszynę na 1.13 nie znam hostingu który by to oferował .. nawet moim zdaniem nie opłaca się jeszcze nic wklejać czy aktualizować z tego powodu iż , pierwsze komend i websy do ddosu serwera są zawsze pierwsze tworzone .. Brak wtyczki która by przed nimi blokowała .. ochrona danych i takie sprawy mam nadzieje że mnie zrozumiesz .. To jest narazie paper.. wersja , gdy wejdzie dalsza aktualizacja tej wersji zobaczę co w mojej mocy .. Pozdrawiam !.. ( interpunkcja , pisałem na bardzo szybko , prawie przed snem pisane ^^ )