Jump to content
Sign in to follow this  
XarionPL

Rekrutacja | XarionPL

Recommended Posts

1. Rozumiem i piszę podanie z własnej woli.

2. Byłem administratorem na "więkrzych" serwerach. 

3. Być odpowiedzialna za swoją rangę i za serwer.  Taka osoba musi godnie reprezentować serwer.

4. Oczywiście nie toleruje faworyzacji. Jestem osobą tolerancyjną, kulturalną. Słucham się zawsze starszych

5. Mam bardzo duże doświadczenie w obsłudze serwera. Znam bardzo dużo komend, czyli mogę powiedzieć szczerze że będzie 9/10

6. Sure.

7. Odpowiedzialny i kreatywny.. 

8. Najczęściej jestem aktywny popołudniami. Zazwyczaj po godzinie 14

9. Wychowałem się na tym trybie.. A gram w Minecraft od 2010 roku  ;)

10. Oczywiście..  Szukam takiego serwera, który nie upadnie po tygodniu.. To był najczęstszy powód odejścia z innych serwerów.

11. Jestem zawsze do końca z serwerem do którego należę.  

12. Wyciszam tych graczy. Kiedy skończy się kara, a oni znowu zaczynają, to daje im bana czasowego na 1 godzinę

13. Zawsze szukam najlepszych argumentów na pokazanie swojej racji w danej sprawie.

14. Każdy jest człowiekiem, więc każdy ma równe prawa.

15. Staram się zbytnio nie wchodzić w kłótnie.. Jestem osobą, ktora ustępuje zawsze, nawet jeśli to jest moja wina.

17. Nie jestem osobą która robi samowolke.  Jak dostanę zadanie, to dopiero zrobię. 

18. Tak, moja ortografią jest na wystarczającym poziomie ;)

19. Mam znajomego YouTubera [InarYiF 47000 subskrypcji]

20. Interesuje się informatyką i służbami mundurowymi. Dlatego właśnie poszedłem do szkoły z klasami mundurowymi. 

22. 16 lat | 30.01.2002

23. Kacper | Mężczyzna 

Odrzucone , pisane troszkę na napiszę bo mam ochotę .. "Może mnie wezmą może nie" . Nie zauważyliśmy ważnych wątków , których potrzeba aby kwalifikować się do nas. Mam nadzieję na twoje dalsze sukcesy . Pozdrawiamy !